Przejdź do treści

Części zamienne do siedzeń Grammer

Grammer jest jednym z największych producentów siedzeń klasy premium do ciągników rolniczych, ciągników leśnych, maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych i autobusów. Grammer wyznacza nowe standardy ergonomii i innowacyjności rozwiązań wpływających na poprawę komfortu pracy użytkowników ich siedzeń.

Siedzenia Grammer, jako jedne z nielicznych na rynku, po upływie okresu gwarancji każdy może naprawić we własnym zakresie. Nie trzeba żadnej specjalistycznej wiedzy. Do Twojej dyspozycji oddajemy całą bazę zestawów naprawczych podzespołów występujących w siedzeniach Grammer. Wiemy jednak, że znalezienie odpowiedniej części zamienne Grammer nastręcza użytkownikom problemów, ze względu na występowanie mnóstwa różnych modeli siedzeń do różnego rodzaju sprzętu mechanicznego.

Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom poniżej udostępniamy prosty formularz, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób wyślesz do nas pytanie o części do konkretnego siedzenia Grammer. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgodnie z danymi zawartymi na tabliczce znamionowej siedzenia. Poniżej znajdziesz grafiki, na których wskazujemy lokalizacje tabliczek znamionowych.

Gdzie szukać danych identyfikacyjnych siedzenia Grammer?

Srebrna naklejka z danymi identyfikacyjnymi siedzenia przeważnie znajduje się „na plecach” oparcia lub na metalowym elemencie podstawy siedzenia w przedniej części. Trzeba maksymalnie odsunąć siedzenie do tyłu.

Części zamienne Grammer

Jeżeli mamy samą podstawę siedzenia to naklejka znajduje się w tylnej części na metalowym elemencie. Dokładnie w miejscu, w jakim znajduje się poniżej.

Części do siedzeń Grammer

Jakie informacje z siedzenia Grammer będą nam potrzebne?

Siedzenia Grammer to sprawdzone modele, które produkowane są przez długie lata. Zmienia się ich wyposażenie, zmieniają się części użyte do montażu poszczególnych serii, mało tego, produkowane są w różnych częściach świata. Żeby mieć pewność, że otrzymasz odpowiedni element do swojego siedzenia Grammer konieczne jest podanie jak najwięcej szczegółów.

A – Opis modelu siedzenia
B – Numer siedzenia
C – rok/tydzień/grupa montażowa
D – Numer zlecenia

Wypełnij dokładnie powyższy formularz. Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane. Twoje dane posłużą wyłącznie do opracowania niniejszego zapytania oraz do kontaktu z Tobą. Standardowo odpowiadamy na zapytania do 24 godzin. Nie udostępniamy i nie sprzedajemy żadnym osobom trzecim Twoich danych!