O nas

Dlaczego warto z nami współpracować?

Krótka informacja na temat firmy i jej profilu.

Piotr Ciemiński
Sprzedaż Artykułów Przemysłowej
Zakład Mechaniki Pojazdowej

Od 1995 roku zajmujemy się zaopatrzeniem rolnictwa m.in. w części zamienne i artykuły przemysłowe w południowym rejonie województwa pomorskiego obejmującym m.in. powiat chojnicki, bytowski i kościerski. Idąc z duchem czasu otworzyliśmy również gałąź sprzedaży internetowej żeby dotrzeć do rolników w całym kraju i nie tylko. Współpracując z klientami z całego kraju staramy się zachować jak najwyższe standardy obsługi klienta w połączeniu z opieką posprzedażową.

Fotele Grammer, które prezentujemy na tej stronie, to najwyższa półka systemów siedzeń. Oferta skierowana jest do tych wszystkich, którzy cenią sobie poczucie komfortu i ergonomię w trakcie pracy. Grammer to firma, która największy nacisk kładzie na bezpieczeństwo i właśnie ergonomię. To fotele Grammer zadbają najlepiej o Twój kręgosłup w trakcie długich godzin pracy.

Zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem. Dlatego udostępniamy dla Ciebie witrynę, dzięki której będziesz mógł w szybki i łatwy sposób dowiedzieć się jak najwięcej o nowych fotelach oraz o dostępności części zamiennych do używanych siedzeń. Jedną z najważniejszych cech, którą posiadają oferowane przez nas fotele Grammer, jest przede wszystkim możliwość naprawy fotela. Dostępne części zamienne Grammer powodują, że nie trzeba wyrzucać uszkodzonego fotela i kupować nowego. Dostęp do katalogów części foteli sprawia, że  bez problemu odszukamy elementy, które potrzebujesz.